OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo sympatyczna i znająca się na rzeczy Pani dietetyk. Dieta pyszna i dająca efekty. Serdecznie polecam.

 

Ilona / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo miła, komunikatywna osoba przy której człowiek nie czuje się winny, że jest za gruby. To pierwszy raz, gdy jestem na diecie na której nie jestem głodna, a chudnę w tempie prawidłowym do mojego trybu życia i wieku.

 

Halina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest bardzo kompetentną osobą, która trakcie naszej współpracy zmieniła mój stosunek do codziennego odżywiania. Układane diety są tak atrakcyjne, że cała moja rodzina zmieniła swoje podejście do sposobu odżywiania. Przepisy są proste, dania wyglądają apetycznie, aż chce się jeść, a przy tym chudnę bez stresu i z wielką chęcią trzymam się wytycznych. Zmienia się nie tylko to jak wyglądam, ale również samopoczucie. Szczerze polecam.

 

Małgosia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona, dieta nie jest monotonna i dopasowana do moich oczekiwań. Pani Ela potrafi słuchać, w sposób zrozumiały wyjaśniła mi zasady stosowania diety. Gorąco polecam

 

Jolanta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem zadowolony z podejścia i efektów diety. Nie mam zastrzeżeń do współpracy z Panią Elą. Zdecydowanie mogę polecić usługi, jak i mi zostały również polecone.

 

Bartosz / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest miłą osobą. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma dużą wiedzę, jest rzetelna, cierpliwa. Rozumie, że dieta dietą, a życie życiem. Dlatego łatwiej wybaczyć sobie nieliczne epizody obniżenia dyscypliny (zwłaszcza w sezonie grillowym).Dieta jest fajnie skomponowana, nie jest nudna, dość łatwa do przygotowania. Jedzenia jest naprawdę dużo! Czasem aż trudno zjeść cały posiłek. Jest dobrze!

 

Jadwiga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Witam. Serdecznie polecam wszystkim wizytę u Pani Eli. Dieta jest bardzo skuteczna, 7 kg w 8 tygodni! Sama nie osiągnęłam bym takiego wyniku. Przyjazna atmosfera spotkań, przepisy przepyszne, dieta dopasowana do preferencji żywieniowych i trybu życia . Nie trzeba się głodzić, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Ania

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Kompetentna, rzeczowa, a przy tym bardzo miła terapeutka.

 

Ewcia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo dobra

 

Marek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Po raz pierwszy korzystałam z usług profesjonalisty i żałuję, że dopiero teraz. Polecam gorąco Panią Elżbietę Kolczyńską.

 

Ewelina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Super! Utrata wagi i lepsze samopoczucie. Polecam

 

Grzegorz / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam.

 

Małgosia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam Panią dietetyk Elżbietę Kolczyńską! Pomogła mojej 11-tniej córce zrozumieć jak wygląda zdrowe odżywianie.

 

Dagmara / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Panią Elżbietę poleciła mi moja znajoma. Powodem mojej wizyty była utrata wagi przez moją 15 - letnią córkę. Moja córka była chora na anoreksje. Pani dietetyk potrafiła dotrzeć do mojej córki, zrozumieć ją, wytłumaczyć jak ważne jest prawidłowe odżywianie i do czego może doprowadzić jej choroba. Razem z nami cieszyła się z pierwszych sukcesów. Współpraca z panią Elżbietą okazała się bardziej skuteczna niż współpraca z psychiatrą. Przez 2 miesiące córka przytyła 2 kg. Każdemu polecę dietetyk Elżbietę Kolczyńską.

 

Joanna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z Pani Elżbiety Kolczyńskiej która otoczyła mnie profesjonalną opieką, rzetelnie wyjaśniając wszystkie moje zapytania. Dzięki pani dietetyk spojrzałam z innej perspektywy na moje nawyki żywieniowe a dieta "na przytycie" jaka Pani Elżbieta ułożyła mi zgodnie z moimi potrzebami ocaliła moje zdrowie. Były to diety super diety, bardzo smaczne, zachęcające do jedzenia, a przygotowywanie posiłków było moją przyjemnością. Dzięki Pani Elżbiecie przekonałam się do zdrowego sposobu odżywiania, które nie sądziłam, że może być smaczne i nie myślałam, ze dzięki tej diecie będę się o wiele lepiej czuła. Teraz zwracam uwagę na to co jem, jak gotuje, wydaje mniej pieniędzy na zakupy, bo nie kupuje gotowych produktów w sklepach, tylko trzymam się listy zakupów i przyrządzam posiłki sama od podstaw. Dużo się nauczyłam dzięki Pani Elżbiecie i były to najlepiej wydane dotychczas pieniądze w moim życiu. Gorąco polecam swojego dietetyka, gdyż potrafi słuchać, rozumie potrzeby i układa znakomite diety.

 

Julia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam Panią Elżbietę jako dietetyka, dzięki niej zrozumiałem jak ważne jest zdrowe odżywianie się. Dzięki ułożonej diecie w systematyczny sposób tracę kilogramy, odżywiając się przy tym w sposób urozmaicony.

 

Marcin / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta jest miłą, kontaktową i otwartą na drugiego człowieka osobą, potrafi rozmawiać z pacjentem.  Od początku nie czułam skrępowania a jest to bardzo ważne w chęci walki z własnymi słabościami. Pani Elżbieta Kolczyńska jest również osobą kompetentną, doskonale wykorzystuje swoją wiedzę. Już pierwsza wizyta wywarła na mnie duży wpływ. Korzystałam z usług kilku dietetyków, lecz żaden z nich (nawet żaden lekarz) nie zwrócił mojej uwagi w kierunku choroby Hashimoto i jej związku z nietolerancją pokarmową a głównie z nietolerancją glutenu. Od trzech tygodni nie podjadam żadnych słodyczy i jestem z siebie bardzo dumna :).

 

Marysia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam !!! Pani Ela ma profesjonalne podejście do pacjenta :) Od września schudłam 7 kg, a to jeszcze nie koniec. Szłam na wizytę z myślą: a spróbuję pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie, dieta będzie zbyt skomplikowana, czasochłonna i pewnie droga. Ale czas pokazał, że się myliłam.  Jednak się udało!:) Jak przyjemnie jest założyć spodnie sprzed 2 miesięcy i czuć mnóstwo luzu i miejsca. Super jest to, że pani Ela bierze pod uwagę wszystkie oczekiwania tj. to czego nie lubimy jeść, czego nam brakuje w diecie. JESZCZE RAZ POLECAM, szczególnie osobom, które nie wierzą w kompetencje i siłę dietetyka :)

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo duża jakość usługi – duża wiedza i łatwość kontaktu

 

Mirosław / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta jest  otwartą, ciepłą i miłą osobą. Na wizycie stwarza atmosferę pozwalającą otworzyć się.

 

Patrycja / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Elżbietą. Efekty stosowania diety widoczne gołym okiem. :) Już po utracie 4 kg rodzina i znajomi zauważyli znaczną różnicę w wyglądzie, co było dużym bodźcem motywującym :). Pani Elżbieta to znakomity specjalista. Polecam każdemu.

 

Baertek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Z całego serca polecam wszystkim dietetyk p. Elżbietę Kolczyńską. Byłam już u wielu dietetyków i uważam, że jest to osoba znająca się na rzeczy. Jest zaangażowana i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

 

Alicja / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Gorąco polecam Panią dietetyk Elżbietę Kolczyńską, jest osobą bardzo życzliwą, z dużą wiedzą, potrafi wszystko bardzo jasno i w sposób wyczerpujący wytłumaczyć, a program żywieniowy jaki przygotowuje jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dieta nie jest kłopotliwa, posiłki są łatwe w przygotowaniu. A najważniejsze, że przynosi efekty, w moim wypadku widoczne już po 2 tygodniach. Zachęcam wszystkich!

 

Basia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc. Pani Elżbieta wykazała się kompetentnym podejściem do mojego problemu. Chętnie polecam osobom mającym problem z nadmierną masą ciała.

 

Tomek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta to wspaniała kobieta, która jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Bardzo dobrze rozumie swoich pacjentów, jest kontaktowa i sympatyczna. Pani Elżbiety ma tak dużą wiedzę, że zadowoli nawet najbardziej wymagającego i wybrednego pacjenta. Przy pomocy Pani Elżbiety można całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe, czego ja jestem przykładem. Śmieciowe jedzenie zamieniłam na przede wszystkim zdrowe i pyszne posiłki, dzięki czemu lepiej się czuję i wyglądam. Odrobina silnej woli, wiary w siebie a efekty są oszałamiające :)

 

Anna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Kompetencja oraz duża wiedza Pani Elżbiety Kolczyńskiej pozwoliły mi uwierzyć że dam rade zmienić moje nawyki żywieniowe. Już po 3 tygodniach stosowania diety nastąpiła w moim wyglądzie, miałam lepsze samopoczucie. Ułożona dieta nie była uciążliwa. Przygotowanie posiłków nie zajmowało wiele czasu i nie pochłaniało ogromnych pieniędzy. Szczerze polecam wszystkim tym dla, których dobre samopoczucie wynikające z prawidłowych nawyków żywieniowych jest ważne.

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

101 % zadowolenia. Dająca efekty, prosta i przyjemna w przestrzeganiu dieta. Jak nie dieta..

 

Jurek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam! Jestem niezmiernie zadowolona.

 

Karolina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest miłą, bardzo sympatyczną i zawsze uśmiechniętą kobietą. Słucha swojego pacjenta i opracowuje dietę w oparciu o produkty które się lubi. Jest pełna zrozumienia. Wizyty odbywają się bezstresowo, panuje przyjazna atmosfera. Diety są proste i smaczne, wiele zestawów po prostu uwielbiam. Dzięki niej jedzenie w domu stało się dla mnie przyjemnością.

 

Aga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest osobą niezwykle zaangażowaną w pracę z pacjentem. Stara się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania. Edukuje w zakresie zdrowego żywienia, chce by pacjent rozumiał. Cechuje ją otwartość, cierpliwość i duża empatia. Polecam panią Elżbietę jako znakomitego dietetyka.

 

Monika / Archiwalna