OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam Panią Elżbietę jako dietetyka, dzięki niej zrozumiałem jak ważne jest zdrowe odżywianie się. Dzięki ułożonej diecie w systematyczny sposób tracę kilogramy, odżywiając się przy tym w sposób urozmaicony.

 

Marcin / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta jest miłą, kontaktową i otwartą na drugiego człowieka osobą, potrafi rozmawiać z pacjentem.  Od początku nie czułam skrępowania a jest to bardzo ważne w chęci walki z własnymi słabościami. Pani Elżbieta Kolczyńska jest również osobą kompetentną, doskonale wykorzystuje swoją wiedzę. Już pierwsza wizyta wywarła na mnie duży wpływ. Korzystałam z usług kilku dietetyków, lecz żaden z nich (nawet żaden lekarz) nie zwrócił mojej uwagi w kierunku choroby Hashimoto i jej związku z nietolerancją pokarmową a głównie z nietolerancją glutenu. Od trzech tygodni nie podjadam żadnych słodyczy i jestem z siebie bardzo dumna :).

 

Marysia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam !!! Pani Ela ma profesjonalne podejście do pacjenta :) Od września schudłam 7 kg, a to jeszcze nie koniec. Szłam na wizytę z myślą: a spróbuję pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie, dieta będzie zbyt skomplikowana, czasochłonna i pewnie droga. Ale czas pokazał, że się myliłam.  Jednak się udało!:) Jak przyjemnie jest założyć spodnie sprzed 2 miesięcy i czuć mnóstwo luzu i miejsca. Super jest to, że pani Ela bierze pod uwagę wszystkie oczekiwania tj. to czego nie lubimy jeść, czego nam brakuje w diecie. JESZCZE RAZ POLECAM, szczególnie osobom, które nie wierzą w kompetencje i siłę dietetyka :)

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo duża jakość usługi – duża wiedza i łatwość kontaktu

 

Mirosław / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta jest  otwartą, ciepłą i miłą osobą. Na wizycie stwarza atmosferę pozwalającą otworzyć się.

 

Patrycja / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Elżbietą. Efekty stosowania diety widoczne gołym okiem. :) Już po utracie 4 kg rodzina i znajomi zauważyli znaczną różnicę w wyglądzie, co było dużym bodźcem motywującym :). Pani Elżbieta to znakomity specjalista. Polecam każdemu.

 

Baertek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Z całego serca polecam wszystkim dietetyk p. Elżbietę Kolczyńską. Byłam już u wielu dietetyków i uważam, że jest to osoba znająca się na rzeczy. Jest zaangażowana i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

 

Alicja / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Gorąco polecam Panią dietetyk Elżbietę Kolczyńską, jest osobą bardzo życzliwą, z dużą wiedzą, potrafi wszystko bardzo jasno i w sposób wyczerpujący wytłumaczyć, a program żywieniowy jaki przygotowuje jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dieta nie jest kłopotliwa, posiłki są łatwe w przygotowaniu. A najważniejsze, że przynosi efekty, w moim wypadku widoczne już po 2 tygodniach. Zachęcam wszystkich!

 

Basia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc. Pani Elżbieta wykazała się kompetentnym podejściem do mojego problemu. Chętnie polecam osobom mającym problem z nadmierną masą ciała.

 

Tomek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta to wspaniała kobieta, która jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Bardzo dobrze rozumie swoich pacjentów, jest kontaktowa i sympatyczna. Pani Elżbiety ma tak dużą wiedzę, że zadowoli nawet najbardziej wymagającego i wybrednego pacjenta. Przy pomocy Pani Elżbiety można całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe, czego ja jestem przykładem. Śmieciowe jedzenie zamieniłam na przede wszystkim zdrowe i pyszne posiłki, dzięki czemu lepiej się czuję i wyglądam. Odrobina silnej woli, wiary w siebie a efekty są oszałamiające :)

 

Anna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Kompetencja oraz duża wiedza Pani Elżbiety Kolczyńskiej pozwoliły mi uwierzyć że dam rade zmienić moje nawyki żywieniowe. Już po 3 tygodniach stosowania diety nastąpiła w moim wyglądzie, miałam lepsze samopoczucie. Ułożona dieta nie była uciążliwa. Przygotowanie posiłków nie zajmowało wiele czasu i nie pochłaniało ogromnych pieniędzy. Szczerze polecam wszystkim tym dla, których dobre samopoczucie wynikające z prawidłowych nawyków żywieniowych jest ważne.

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

101 % zadowolenia. Dająca efekty, prosta i przyjemna w przestrzeganiu dieta. Jak nie dieta..

 

Jurek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam! Jestem niezmiernie zadowolona.

 

Karolina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest miłą, bardzo sympatyczną i zawsze uśmiechniętą kobietą. Słucha swojego pacjenta i opracowuje dietę w oparciu o produkty które się lubi. Jest pełna zrozumienia. Wizyty odbywają się bezstresowo, panuje przyjazna atmosfera. Diety są proste i smaczne, wiele zestawów po prostu uwielbiam. Dzięki niej jedzenie w domu stało się dla mnie przyjemnością.

 

Aga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest osobą niezwykle zaangażowaną w pracę z pacjentem. Stara się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania. Edukuje w zakresie zdrowego żywienia, chce by pacjent rozumiał. Cechuje ją otwartość, cierpliwość i duża empatia. Polecam panią Elżbietę jako znakomitego dietetyka.

 

Monika / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Miałam okazję korzystać z usług dietetyka Elżbiety Kolczyńskiej i jestem bardzo zadowolona. Pani Elżbieta wykonuje swoją pracę profesjonalnie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem zadowolona z efektów stosowania diety. Gorąco polecam współpracę z Panią dietetyk Elżbietą Kolczyńską.

 

Marlena / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem zadowolona z opieki jaką mnie otoczyła Pani Elżbieta Kolczyńska. Pokazała mi co powinnam jeść, czego powinnam unikać w związku z moim schorzeniem. Dieta uwzględniała moje potrzeby. Jest prosta i przyjemna, za co bardzo dziękuję.

 

Barbara / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią dietetyk Elżbietą Kolczyńską. Na wszystkie pytania zawsze otrzymałam satysfakcjonującą odpowiedź. Dieta nie była kłopotliwa - jem tylko to co lubię, w odpowiednich ilościach, nie chodzę głodna i pomału chudnę. Szczerze mogę polecić wszystkim Panią Elżbietę bez której sama nie osiągnęłabym sukcesów w walce z moją nadwagą.

 

Ewa / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem zadowolona z efektów stosowania diety. Polecam wszystkim, którzy chcą zdrowo schudnąć i nie tylko . Ja zrzuciłam 8 kg w ok. 8 tyg.! Pani Elżbieta Kolczyńska jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dieta jest smaczna i urozmaicona. Polecam!

 

Natalia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam porady u Pani Eli, która doskonale nawiązuje kontakt z pacjentem, rozumie jego problemy i w sposób stopniowy i nieuciążliwy wprowadza zmiany nawyków żywieniowych. 

 

Laura / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona! Efekty są widoczne, a ja do tego czuję się świetnie. Dieta jest świetna !

 

Małgosia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Gorąco polecam :) Bardzo profesjonalne porady !

 

Natalia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem zadowolona, bardzo sympatyczna dietetyczka, wszystko jest wytłumaczone, jasne i przejrzyste. Bardzo kontaktowa Pani.

 

Basia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, jest bardzo sympatycznie i empatycznie, spełniane są wszystkie dodatkowe wymagania co do składu diety. Efekty półrocznej współpracy znakomite. Teraz też często - w miarę potrzeb - konsultuję - również telefonicznie - zależnie od aktualnej sytuacji zdrowotnej. Gorąco polecam.

 

Joanna Blizycka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo profesjonalnie i indywidualne podejście do pacjenta. Porady dietetyczne są skuteczne, a dania smaczne, urozmaicone i łatwe w przygotowaniu. Zdecydowanie polecam Panią Elżbietę, gdyż jest dietetykiem godnym polecenia!

 

Monika Białobrzeska / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Fachowa wiedza, bardzo wiele dietetycznych ciekawostek i przydatnych informacji. Dieta urozmaicona, można w niej przemycić nawet ulubione smakołyki, co w moim łasuchowym życiu jest bardzo istotną kwestią :) Pani Elżbieta potrafi zmobilizować, docenić postępy i zagrzewać do dalszej walki. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam!

 

Dorota W. / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy albo po prostu jeść zdrowiej, a nie masz ochoty na diety cud, kapuściane, jajkowe albo inne wynalazki to polecam współpracę z Elą. Jedząc różnorodne potrawy ze składników które lubię schudłem kilkanaście kilogramów. Dla zachęty dodam że jak jest się konsekwentnym to szybko można wynegocjować weekendowe "ulgi".

 

Piotr B. / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta ułożyła mi diety które stały się bardzo efektywne Konstrukcja diety jest wygodna, dobrowolność w wyborze posiłków oraz składników sprawia, że przestrzeganie jej nie sprawia większych kłopotów. Wszystkie porady są konkretne i rzeczowe, natomiast Pani Ela bardzo sympatyczna:) Polecam każdemu.

 

Wojtuś / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Dietetyk godny polecenia.Bardzo miła i profesjonalna osoba.Dieta jest smaczna,urozmaicona,łatwa i szybka w przygotowaniu /jestem osobą mocno zapracowana/. Dieta dostosowana indywidualnie do osoby,chudnie się bez uczucia głodu.

 

Krystyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką okazała mi pani Elżbieta. Otrzymałam dietę dla moich potrzeb. A przede wszystkim do godzin w jakich mogłam spożywać dany posiłek. Każdy posiłek miałam opisany ile i czego mam zjeść, oraz jak przygotować. Potrawy były smaczne. Każdy dzień mojej diety był bardzo urozmaicony. Dzięki naszej współpracy schudłam bardzo szybko. Bardzo polecam konsultacje u pani Eli.

 

Kinga L. / Archiwalna