OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona, dieta nie jest monotonna i dopasowana do moich oczekiwań. Pani Ela potrafi słuchać, w sposób zrozumiały wyjaśniła mi zasady stosowania diety. Gorąco polecam

 

Jolanta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem zadowolony z podejścia i efektów diety. Nie mam zastrzeżeń do współpracy z Panią Elą. Zdecydowanie mogę polecić usługi, jak i mi zostały również polecone.

 

Bartosz / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest miłą osobą. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma dużą wiedzę, jest rzetelna, cierpliwa. Rozumie, że dieta dietą, a życie życiem. Dlatego łatwiej wybaczyć sobie nieliczne epizody obniżenia dyscypliny (zwłaszcza w sezonie grillowym).Dieta jest fajnie skomponowana, nie jest nudna, dość łatwa do przygotowania. Jedzenia jest naprawdę dużo! Czasem aż trudno zjeść cały posiłek. Jest dobrze!

 

Jadwiga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Witam. Serdecznie polecam wszystkim wizytę u Pani Eli. Dieta jest bardzo skuteczna, 7 kg w 8 tygodni! Sama nie osiągnęłam bym takiego wyniku. Przyjazna atmosfera spotkań, przepisy przepyszne, dieta dopasowana do preferencji żywieniowych i trybu życia . Nie trzeba się głodzić, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Ania

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Kompetentna, rzeczowa, a przy tym bardzo miła terapeutka.

 

Ewcia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo dobra

 

Marek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Po raz pierwszy korzystałam z usług profesjonalisty i żałuję, że dopiero teraz. Polecam gorąco Panią Elżbietę Kolczyńską.

 

Ewelina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Super! Utrata wagi i lepsze samopoczucie. Polecam

 

Grzegorz / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam.

 

Małgosia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam Panią dietetyk Elżbietę Kolczyńską! Pomogła mojej 11-tniej córce zrozumieć jak wygląda zdrowe odżywianie.

 

Dagmara / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Panią Elżbietę poleciła mi moja znajoma. Powodem mojej wizyty była utrata wagi przez moją 15 - letnią córkę. Moja córka była chora na anoreksje. Pani dietetyk potrafiła dotrzeć do mojej córki, zrozumieć ją, wytłumaczyć jak ważne jest prawidłowe odżywianie i do czego może doprowadzić jej choroba. Razem z nami cieszyła się z pierwszych sukcesów. Współpraca z panią Elżbietą okazała się bardziej skuteczna niż współpraca z psychiatrą. Przez 2 miesiące córka przytyła 2 kg. Każdemu polecę dietetyk Elżbietę Kolczyńską.

 

Joanna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z Pani Elżbiety Kolczyńskiej która otoczyła mnie profesjonalną opieką, rzetelnie wyjaśniając wszystkie moje zapytania. Dzięki pani dietetyk spojrzałam z innej perspektywy na moje nawyki żywieniowe a dieta "na przytycie" jaka Pani Elżbieta ułożyła mi zgodnie z moimi potrzebami ocaliła moje zdrowie. Były to diety super diety, bardzo smaczne, zachęcające do jedzenia, a przygotowywanie posiłków było moją przyjemnością. Dzięki Pani Elżbiecie przekonałam się do zdrowego sposobu odżywiania, które nie sądziłam, że może być smaczne i nie myślałam, ze dzięki tej diecie będę się o wiele lepiej czuła. Teraz zwracam uwagę na to co jem, jak gotuje, wydaje mniej pieniędzy na zakupy, bo nie kupuje gotowych produktów w sklepach, tylko trzymam się listy zakupów i przyrządzam posiłki sama od podstaw. Dużo się nauczyłam dzięki Pani Elżbiecie i były to najlepiej wydane dotychczas pieniądze w moim życiu. Gorąco polecam swojego dietetyka, gdyż potrafi słuchać, rozumie potrzeby i układa znakomite diety.

 

Julia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam Panią Elżbietę jako dietetyka, dzięki niej zrozumiałem jak ważne jest zdrowe odżywianie się. Dzięki ułożonej diecie w systematyczny sposób tracę kilogramy, odżywiając się przy tym w sposób urozmaicony.

 

Marcin / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta jest miłą, kontaktową i otwartą na drugiego człowieka osobą, potrafi rozmawiać z pacjentem.  Od początku nie czułam skrępowania a jest to bardzo ważne w chęci walki z własnymi słabościami. Pani Elżbieta Kolczyńska jest również osobą kompetentną, doskonale wykorzystuje swoją wiedzę. Już pierwsza wizyta wywarła na mnie duży wpływ. Korzystałam z usług kilku dietetyków, lecz żaden z nich (nawet żaden lekarz) nie zwrócił mojej uwagi w kierunku choroby Hashimoto i jej związku z nietolerancją pokarmową a głównie z nietolerancją glutenu. Od trzech tygodni nie podjadam żadnych słodyczy i jestem z siebie bardzo dumna :).

 

Marysia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam !!! Pani Ela ma profesjonalne podejście do pacjenta :) Od września schudłam 7 kg, a to jeszcze nie koniec. Szłam na wizytę z myślą: a spróbuję pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie, dieta będzie zbyt skomplikowana, czasochłonna i pewnie droga. Ale czas pokazał, że się myliłam.  Jednak się udało!:) Jak przyjemnie jest założyć spodnie sprzed 2 miesięcy i czuć mnóstwo luzu i miejsca. Super jest to, że pani Ela bierze pod uwagę wszystkie oczekiwania tj. to czego nie lubimy jeść, czego nam brakuje w diecie. JESZCZE RAZ POLECAM, szczególnie osobom, które nie wierzą w kompetencje i siłę dietetyka :)

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo duża jakość usługi – duża wiedza i łatwość kontaktu

 

Mirosław / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta jest  otwartą, ciepłą i miłą osobą. Na wizycie stwarza atmosferę pozwalającą otworzyć się.

 

Patrycja / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Elżbietą. Efekty stosowania diety widoczne gołym okiem. :) Już po utracie 4 kg rodzina i znajomi zauważyli znaczną różnicę w wyglądzie, co było dużym bodźcem motywującym :). Pani Elżbieta to znakomity specjalista. Polecam każdemu.

 

Baertek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Z całego serca polecam wszystkim dietetyk p. Elżbietę Kolczyńską. Byłam już u wielu dietetyków i uważam, że jest to osoba znająca się na rzeczy. Jest zaangażowana i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

 

Alicja / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Gorąco polecam Panią dietetyk Elżbietę Kolczyńską, jest osobą bardzo życzliwą, z dużą wiedzą, potrafi wszystko bardzo jasno i w sposób wyczerpujący wytłumaczyć, a program żywieniowy jaki przygotowuje jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dieta nie jest kłopotliwa, posiłki są łatwe w przygotowaniu. A najważniejsze, że przynosi efekty, w moim wypadku widoczne już po 2 tygodniach. Zachęcam wszystkich!

 

Basia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo rzetelna i profesjonalna pomoc. Pani Elżbieta wykazała się kompetentnym podejściem do mojego problemu. Chętnie polecam osobom mającym problem z nadmierną masą ciała.

 

Tomek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta to wspaniała kobieta, która jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Bardzo dobrze rozumie swoich pacjentów, jest kontaktowa i sympatyczna. Pani Elżbiety ma tak dużą wiedzę, że zadowoli nawet najbardziej wymagającego i wybrednego pacjenta. Przy pomocy Pani Elżbiety można całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe, czego ja jestem przykładem. Śmieciowe jedzenie zamieniłam na przede wszystkim zdrowe i pyszne posiłki, dzięki czemu lepiej się czuję i wyglądam. Odrobina silnej woli, wiary w siebie a efekty są oszałamiające :)

 

Anna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Kompetencja oraz duża wiedza Pani Elżbiety Kolczyńskiej pozwoliły mi uwierzyć że dam rade zmienić moje nawyki żywieniowe. Już po 3 tygodniach stosowania diety nastąpiła w moim wyglądzie, miałam lepsze samopoczucie. Ułożona dieta nie była uciążliwa. Przygotowanie posiłków nie zajmowało wiele czasu i nie pochłaniało ogromnych pieniędzy. Szczerze polecam wszystkim tym dla, których dobre samopoczucie wynikające z prawidłowych nawyków żywieniowych jest ważne.

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

101 % zadowolenia. Dająca efekty, prosta i przyjemna w przestrzeganiu dieta. Jak nie dieta..

 

Jurek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam! Jestem niezmiernie zadowolona.

 

Karolina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest miłą, bardzo sympatyczną i zawsze uśmiechniętą kobietą. Słucha swojego pacjenta i opracowuje dietę w oparciu o produkty które się lubi. Jest pełna zrozumienia. Wizyty odbywają się bezstresowo, panuje przyjazna atmosfera. Diety są proste i smaczne, wiele zestawów po prostu uwielbiam. Dzięki niej jedzenie w domu stało się dla mnie przyjemnością.

 

Aga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ela jest osobą niezwykle zaangażowaną w pracę z pacjentem. Stara się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania. Edukuje w zakresie zdrowego żywienia, chce by pacjent rozumiał. Cechuje ją otwartość, cierpliwość i duża empatia. Polecam panią Elżbietę jako znakomitego dietetyka.

 

Monika / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Miałam okazję korzystać z usług dietetyka Elżbiety Kolczyńskiej i jestem bardzo zadowolona. Pani Elżbieta wykonuje swoją pracę profesjonalnie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jestem zadowolona z efektów stosowania diety. Gorąco polecam współpracę z Panią dietetyk Elżbietą Kolczyńską.

 

Marlena / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem zadowolona z opieki jaką mnie otoczyła Pani Elżbieta Kolczyńska. Pokazała mi co powinnam jeść, czego powinnam unikać w związku z moim schorzeniem. Dieta uwzględniała moje potrzeby. Jest prosta i przyjemna, za co bardzo dziękuję.

 

Barbara / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią dietetyk Elżbietą Kolczyńską. Na wszystkie pytania zawsze otrzymałam satysfakcjonującą odpowiedź. Dieta nie była kłopotliwa - jem tylko to co lubię, w odpowiednich ilościach, nie chodzę głodna i pomału chudnę. Szczerze mogę polecić wszystkim Panią Elżbietę bez której sama nie osiągnęłabym sukcesów w walce z moją nadwagą.

 

Ewa / Archiwalna