OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta ułożyła mi diety które stały się bardzo efektywne Konstrukcja diety jest wygodna, dobrowolność w wyborze posiłków oraz składników sprawia, że przestrzeganie jej nie sprawia większych kłopotów. Wszystkie porady są konkretne i rzeczowe, natomiast Pani Ela bardzo sympatyczna:) Polecam każdemu.

 

Wojtuś / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Dietetyk godny polecenia.Bardzo miła i profesjonalna osoba.Dieta jest smaczna,urozmaicona,łatwa i szybka w przygotowaniu /jestem osobą mocno zapracowana/. Dieta dostosowana indywidualnie do osoby,chudnie się bez uczucia głodu.

 

Krystyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką okazała mi pani Elżbieta. Otrzymałam dietę dla moich potrzeb. A przede wszystkim do godzin w jakich mogłam spożywać dany posiłek. Każdy posiłek miałam opisany ile i czego mam zjeść, oraz jak przygotować. Potrawy były smaczne. Każdy dzień mojej diety był bardzo urozmaicony. Dzięki naszej współpracy schudłam bardzo szybko. Bardzo polecam konsultacje u pani Eli.

 

Kinga L. / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

miałam dużą nadwagę, ale sama nie mogłam poradzić sobie w zgubieniu kilkunastu kilogramów. Zdecydowałam się na pomoc specjalisty. Znajoma poleciła mi Panią Elę. Efekty odchudzania już są, a przede wszystkim nauczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych. Wcześniej popełniałam bardzo dużo błędów, o których nawet nie zdawałam sobie sprawy. Pod okiem Pani Eli odchudzanie jest o wiele prostsze i zdrowe :) Jak najbardziej polecam! Pozdrawiam :)

 

Wiolka M. / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Elżbieta jest dietetykiem godnym polecenia! Przede wszystkim to świetny fachowiec, a zarazem osoba bardzo sympatyczna, dzięki której każda wizyta przebiegała w sposób bezstresowy. Ustalone diety zostały dostosowane pod kątem moich indywidualnych potrzeb z uwzględnieniem preferencji żywieniowych, a co najważniejsze skuteczne! Jestem bardzo zadowolona z osiągniętych rezultatów. POLECAM!

 

Ewelina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo profesjonalnie i miło, zawsze z uśmiechem i dobrym słowem. Dieta bardzo smaczna, urozmaicona, dająca efekty i zmieniająca cały styl odżywiania bez większych wyrzeczeń. Zdecydowanie polecam!

 

Karolina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo ciepła i miła osoba. Świetnie łączy profesjonalizm z ludzkim podejściem do pacjenta. Jem to co lubię i tyle ile potrzebuję a jednak tracę kilogramy. Zostałam zainspirowana do czytania etykiet i już wiem czego należy unikać żeby nie zaśmiecać organizmu. Pani doktor, serdecznie dziękuję za wsparcie i pomoc :) pozdrawiam.

 

Katarzyna L / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Miła i sympatyczna. Bardzo dobry specjalista i fachowiec. 100% profesjonalizmu. Zdecydowanie polecam i zachęcam do skorzystania z opieki i porady.

 

Wioletta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo miła i sympatyczna PANI Dietetyk. Konsultacja konkretna i rzeczowa. A co najważniejsze dieta przynosi efekt. POLECAM!!!!

 

Ewa / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

dzisiaj to byla moja pierwsza wizyta... I juz wiem, ze na pewno nie ostania! Dzieki Pani dostalam mega pozytywnego kopa i motywacje, ze mozna pokonac wszelkie przeciwnosci losu, jesli tylko sie do tego mocno przylozymy! Niesamowity profesjonalizm, odpowiedzialne i otwarte traktowanie pacjenta, wyjasnianie wszystkiego po kolei, czyli tak jak byc powinno :) zdecydowanie polecam! dzisiaj to byla moja pierwsza wizyta... I juz wiem, ze na pewno nie ostania! Dzieki Pani dostalam mega pozytywnego kopa i motywacje, ze mozna pokonac wszelkie przeciwnosci losu, jesli tylko sie do tego mocno przylozymy! Niesamowity profesjonalizm, odpowiedzialne i otwarte traktowanie pacjenta, wyjasnianie wszystkiego po kolei, czyli tak jak byc powinno :) zdecydowanie polecam!

 

Alternate / Archiwalna

opinia z serwisu

 

/ Archiwalna